Registruokis į efektą
LT

Subalansuotas maistas ir gyvenimas su modeliu Julija Steponavičiūte

grįžti atgal

Julija Steponavičiūtė - modelis ir sveiko bei skanaus maisto Kitchen Julie tinklaraštininkė. Birutės Efekto komanda susitiko su Julija pasikalbėti ne tik apie tai, kaip subalansuoti savo mitybą, bet ir kasdieninį ritmą bei gyvenimą!

Kokios tavo trys sveiko maisto taisyklės? 

Svarbu įvairiaspalviai ingredientai, kad gaučiau kuo įvairesnių medžiagų, taip pat kuo mažiau perdirbti ingredientai (pvz.: rudieji ar juodieji ryžiai, pilno grūdo avižos), o galiausiai produktai, turintys kuo mažiau mūsų organizmui nereikalingų medžiagų (pvz. dirbtinių stabilizatorių, konservantų, skonio stipriklių).

Kaip įsimylėjai sveiką maistą? 

Parodžiau savo skonio receptoriams, kaip skanu yra sveika. O be to daug duoda savijauta – kiek daug daugiau energijos organizmas turi, kai valgai subalansuotą maistą. Ir skrandis puikiai dirba, ir pilvo neskauda, ir oda graži ☺

Kaip neprarasti motyvacijos sportuojant ir kokia tavo mėgstamiausia aktyvi veikla? 

Priminti sau, kodėl tą darai (galbūt dėl geros savijautos, traumų prevencijos) bei kaip jautiesi tuomet, kai į tavo dienotvarkę įeina sportas. Man patinka joga, taip pat kartais darau pilatesą su specialiais įrenginiais – reformeriais. Taip pat labai patinka dirbti su laisvais svoriais bei savo kūno svoriu sporto salėje.

Ką darai, jei visko pasidaro per daug? 

Pasiskundžiu savo antrai pusei ir artimiems draugams, galbūt šiek tiek paverkiu ar papykstu ant situacijos, o tuomet bandau mažinti apkrovas.

Ar radai darbo ir gyvenimo balansą - kas tai tau? 

Manyčiau, kad dar jo ieškau, nes dažnai neatskiriu darbo laiko nuo laiko namuose sau - tada stipriai mažėja mano produktyvumas, tačiau tikiu, jog pamažu išsiauklėsiu ir įvykus šiokiems tokiems pasikeitimams, jau būsiu vis arčiau to balanso!

Mylimiausias maisto Instagram profilis, kurį pastaruoju metu seki? 

Lengvas klausimas - @gatherandfeast!

Kaip susikūrei sėkmę? 

Manau, kad bet kokioje veikloje pirmiausia svarbu noras. Noro yra? Tuomet rasi energijos tobulėti ir pamažu siekti užsibrėžto tikslo. Modelio veikloje man asmeniškai reikėjo labai daug kantrybės pakelti fizinį ir psichologinį tolimų skrydžių - darbo - gimnazijos Vilniuje režimo krūvį ir taip pat reikėjo palaikymo iš artimiausių žmonių. Nepamirščiau ir laiko faktoriaus, nes niekas nežino, kokia didelė dalis buvo laukimo, nesėkmingų bandymų ir nusivylimų, bet galų gale, mažais žingsneliais atėjau ten, kur esu dabar. Ir man čia labai patinka! 

Ačiū Julijai! Daugiau sveikos gyvensenos bei sporto idėjų Tavęs laukia prisijungus prie Birutės Efekto

P.s. daugiau taip pat rasite Birutės instagramoje!