Registruokis į efektą
LT

Ką sekti Instagram ieškant įkvėpimo sportui?

grįžti atgal

Ieškai idėjų, kaip atnaujinti savo treniruočių rutiną? O gal nori atgaivinti motyvaciją sportui? Atskleidžiame savo trumpą sąrašą TOP sekamų „Instagram" paskyrų, kuriose rasi aktyvaus laisvalaikio akimirkas, treniruočių pavyzdžių bei įsikvėpsi tobulėti. 

PLAUKIMAS

Auksinės žuvelės vardą pelniusi olimpinio medalio savininkė Rūta Meilutytė savo paskyroje dalinasi tikrumu ir nuoširdumu tam, ką daro. Tarp susitikimų ir peizažų nuotraukų nepasigesi fotografijų iš treniruočių baseine. Svarbiausia, kalbėdama apie plaukimą ir aistrą sportui, Rūta pabrėžia, jog stipriausia jėga yra viduje ir kiekvienas galime pasiekti tai, ko norime!

JOGA

Downtown yoga studijoje tvyro ramybė ir teigiamos emocijos. Čia sutiksi jogos mokytoją Aistę, kuri visuomet šypsosi ir kaskart tobulėdama nekantrauja naujovėmis pasidalinti su visomis narėmis. Visos čia tampa draugėmis su joga. Gali rasti ir neilgų jogos pamokėlių naujiems dienos ritualams.

MANKŠTA

Miss Visata Lietuva 2013 nominuota gražuolė Simona Burbaitė be sporto ir sveikos mitybos neįsivaizduoja nė dienos. Ji kone kasdien pasidalina nuoširdžiais patarimais, o nuotraukos ar vaizdo įrašai neleis nuslūgti norui sportuoti, išvydus, kaip smagiai galima pajudėti. Be to, gal net pamatysi vieną kitą naują pratimą savo dienotvarkės papildymui.

BOKSO TRENIRUOTĖS SU DRAUGE!

„Boksas visiems“ – sako diena iš dienos bokso ritmu gyvenantis treneris Aleksandras Baranovas. Turbūt daugiausiai šurmulio sukelia grupinės merginų treniruotės. Rytus pradėti vikriais pratimais mūvint didžiąsias pirštines ir tuo metu spėti pasišnekučiuoti su drauge skamba tikrai žaviai, ar ne? Aleksandro Instagramoje kasdien rasi video, kaip kas juda – užmesk akį, gal tai tau? 

Daugiau sveikos gyvensenos idėjų bei sporto idėjų Tavęs laukia prisijungus prie Birutės Efekto!