Registruokis į efektą
LT

Įsimylėk boksą su treneriu Aleksandru Baranovu

grįžti atgal


Aleksandras Baranovas bokso treneris, įkvepiantis pradėti judėti. O dauguma jo mokinių - moterys! Boksas padeda atsikratyti streso, įtampos ir tai taip pat nepakeičiama viso kūno mankšta. Birutės efekto komanda susitiko su Aleksandru pakalbėti apie sportą, motyvaciją, kaip atsigauti po treniruotės ir kodėl verta įsimylėti boksą!

Ar sportuoji kasdien?

Stengiuosi sportuot kasdien, nes tada jaučiuosi stiprus, o kai jaučiuosi stiprus, jaučiu laisvę - tai man labai svarbu!

Kaip atradai boksą?  

Boksą atradau, nes norėjau išmokt geriau muštis, buvau 15 metų chuliganėlis, bet laikui bėgant boksas man pasidarė veikla, kurioje galiu save realizuoti, dalyvaut kovose Lietuvos ir tarptautiniuose ringuose, atstovauti Lietuvos rinktinę... Vis dar studijuoju kūno kultūros magistrą, džiaugiuosi, kad galiu pasidalinti boksu ir su kitais žmonėmis!

Kaip greitai atsigauti ir atsistatyti po treniruotės? 

Man po treniruotės atsigauti padeda subalansuota mityba - baltymų, riebalų ir angliavandenių balansas. O angliavandenių vartoju daugiausiai, nes be jų neturėčiau energijos. Mano nuomone, kai daug judi, daug ir valgai! Žinoma, nekemšu visko iš eilės, stengiuosi valgyti subalansuotai ir maždaug 4-5 kartus per dieną. Taip pat atsistatyt padeda vanduo, poilsis ir miegas. O po jėgos treniruočių - pritupimai ir atsilenkimai irgi yra jėgos pratimai - vartoju ypač daug baltymų, kad greičiau atsistatytų raumenys.

Koks tavo patarimams tiems, kurie niekaip neprisiverčia sportuoti? 

Manau, svarbiausia yra bandyti surasti priežasčių, kodėl norite pradėt. Tobula, jei tai vidinė motyvacija, pavyzdžiui gera savijauta ar noras išmokti kažką naujo, geriau justi savo kūną, suprasti, kaip jis dirba ir juda!

Ačiū Aleksandrui, jo bokso kelionę sekite čia, o daugiau sveikos gyvensenos idėjų bei sporto idėjų Tavęs laukia prisijungus prie Birutės Efekto!