Registruokis į efektą
LT

Elektrolitai - kas tai ir kodėl tau jie gyvybiškai reikalingi?

grįžti atgal

Elektrolitai - kas tai ir kodėl tau jie gyvybiškai reikalingi?

Pirmas svarbus dalykas, kurį pataria specialistai tiems, kurie išgeria nepakankamai vandens -  pasirūpinti savo organizmo elektrolitų pusiausvyra. Kas tai? 

Pasiruoškit, pirmasis paaiškinimas gan mokslinis! Chemiškai elektrolitai yra medžiagos, kurios virsta į teigiamus ar neigiamus jonus tirpale bei sugeba praleisti elektros srovę. Jokia aukštesnė gyvybės forma negali egzistuoti be elektrolitų. Taip pat ir žmogus. Elektrolitai būtini mūsų ląstelių ir organų funkcionavimui. Tai kraujyje ir kituose organizmo skysčiuose randami mineralų jonai.

Elektrolitų yra daugybė. Tačiau mums, žmonėms, svarbiausi ir aktualiausi elektrolitai yra kalcis, magnis, chloras, fosforas, kalis, natris. Kur jų rasti? Lengviausiai mūsų kūnas elektrolitus įsisavina per natūralų mineralinį vandenį.  

Viename „Birutės” buteliuke yra tūkstančiai natūralių elektrolitų!

Elektrolitai atlieka daug svarbių funkcijų. Pirma, reguliuoja vandens kiekį, apykaitą organizme. Reguliuoja ir kraujo, nervines bei raumenų funkcijas, kraujo spaudimą, atkuria pažeistus audinius. 

Paprastais žodžiais tariant, „Birutės” vandenyje esantys elektrolitai, yra būtini mūsų kūno funkcijoms palaikyti bei ypatingai gerai drėkina odą ir plaukus. Rūpinkis savimi, užkirsk kelią troškulio jausmui ir pasikrauk elektrolitų!

Daugiau sveikos gyvensenos idėjų bei stiliaus tendencijų Tavęs laukia prisijungus prie Birutės Efekto!