Registruokis į efektą
LT

Birutės brunch'as!

grįžti atgal

 Birutės brunch'as ir vasaros stiliaus tendencijos su stiliste Lina Bernotaityte

Birutė kviečia vėlyvųjų pusryčių su Lina Bernotaityte - stiliste, tinklaraštininke ir socialinių medijų turinio kūrėja! Pusryčių metu Lina pristatys šios vasaros mados tendencijas, stiliaus patarimus bei dalinsis, ką, kada ir kaip dėvėti šį sezoną. 

Birutės brunch'as: tai neformalūs susitikimai su neeilinėmis asmenybėmis ir galimybė tête-à-tête pasikalbėti apie rūpimus klausimus ar šiaip paplepėti. Svarbiausia, vietoj scenos čia turime vieną ilgą pusryčių stalą, tad iškilus klausimui, rankos kelti nereikės - žmogus vedantis pusryčius šiaip ar taip sėdės šalia. O tie, kuriuos nuolat sekame socialiniuose tinkluose, taip pat kartu dalinsis įžvalgomis ir burnoje tirpstančia FREUNDE kiaušiniene. Šie pusryčių susitikimai - galimybė neformaliai susipažinti ir burtis į nuolat judančią ir stilingą bendruomenę. 

Vietų skaičius ribotas!

VISA INFO: 

Data: Birželio 19d

Laikas: 11val 

Lokacija: Freunde restoranas, Pylimo g. 22D, Vilnius

Bilieto kaina 20eur. Padarę pavedimą į Luminor Bank AB LT712140030002475846, atsiųskite mokėjimo patvirtinimą į [email protected] Ačiū!

Jau skaičiuojam dienas iki pusryčių su Lina, o kol kas dalinamės trumpu interviu su ja apie jos pačios stilių: 

Kaip apibūdintum savo stilių? 

Visada besikeičiantis!

Ar tau būna, kad atsikeli ryte, spinta pilna, bet nėra, ką rengtis?

Būna būna.. nes visada pabundu vis kitokia nuotaika! Todėl nuosekliai peržiūriu savo spintą!  Kaip tai darau ir papasakosiu jums brunch'e... 

Koks tavo akimis yra stilingas žmogus?

Paprastais žodžiais tariant - pasitikintis savimi. 

Be kokios stiliaus detalės negalėtum gyventi? 

Tokios nėra! Nesu prisirišusi nei prie daiktų, nei prie įvaizdžio - man patinka keistis! Stiliaus klaidos - bandymas pritapti prie kitų - tikrai galima pamatyti, kai žmogus yra tiesiog ne savo "temoje".

Apie Birutės brunch'o lokaciją - FREUNDE restoraną. Tai „flexitarian“ restoranas (tinkantis visavalgiams), tačiau orientuotas į vegetarišką maistą. Metaforiška restorano filosofija skamba maždaug taip: „Kad tigrai nesipjautų su gazelėmis, o lapės draugautų su vištomis“. Išvertus iš vokiečių kalbos, „freunde" reiškia „draugai“ – čia prie stalo gali susitikti įvairius valgymo įpročius turintys žmonės.