Registruokis į efektą
LT

5 VIETOS KAUNE, KUR SVEIKAI PAVALGYTI

grįžti atgal

Vasara - kelionių metas! O viena šauniausių lokacijų vis atsinaujinantis, vis labiau gyvas ir skanus Kaunas. Birutės Efekto komanda čia - dažnas svečias. Dalinamės, kur skaniai ir, svarbiausia, sveikai pavalgyti!

RIDIKAS

Prie geležinkelio stoties įsikūrusi jauki kavinukė, kurioje jus mielai ir nuoširdžiai aptarnaus, pietums pasiūlys falafelių ar kitokių veganiškų patiekalų bei pakvies paragauti sveikuoliškų desertų.

   

MOKSHA

Maža indiško maisto kavinė Laisvės alėjos kaimynystėje teigia, jog į maistą ir aptarnavimą įdeda daug meilės, todėl jų patiekalai tokie skanūs.

   

RADHARANĖ

Vegetariško maisto restoranas Radharanė – tai tikras atradimas sveiko, pikantiško ar tiesiog kitokio maisto mėgėjui. 

    

ŽALIA PUPA / PUPA RAW

„Pupa Raw“ rasite vaisių ir daržovių kokteilius, užkandžius bei žaliavalgišką maistą, o "Žalia pupa" kviečia kiek kitokią publiką bei siūlo sveikus ir labai sočius dienos pietus.

   

VILTIES VAISTINĖS ARBATINĖ

Jau kiek daugiau nei 20 metų gyvuojanti kavinukė siūlo vegetariškus patiekalus, kurių receptus rasite nebent gaminančių moterų sąsiuviniuose. Dėl skanaus maisto, nuoširdaus aptarnavimo ir interjero čia nuolat užsuka tiek nuolatiniai klientai, tiek turistai, tiek kitokio maisto pasiilgę gyventojai.

  

Daugiau sveikos gyvensenos idėjų bei receptų Tavęs laukia prisijungus prie Birutės Efekto!