Registruokis į efektą
LT

5 idėjos paskutinės minutės dovanoms

grįžti atgal

Kojinės

Šiltos naminės ar elegantiškos ir stilingos - štai kur klausimas? Jai, jam, jiems o gal sau? Numegzti kojinių gal ir nebespėsi, bet rasti kažką parduotuvėje dar tikrai yra laiko. Birutės mėgstamiausios happy socks ir bear on me (labai daug grožių ir ne tik kojinės).

Gertuvė

 Net ir žiemos metu reikia nepamiršti gerti daug daug vandens. O jei jį geri iš gražios gertuvės, tai dar geriau. Rožinė ir stilinga Birutės gertuvė-termosas man gražiausia, bet tikiu, kad išsirinksi savo mėgstamiausią.

Kvapnios žvakės

Juk nėra nieko maloniau už namuose tvyrantį jaukų aromatą. Pipirai, figos, sandalas, ambra ar ką tik sugalvoji... kvapniųjų žvakių pasirinkimas taip pat didelis, tačiau man pačios pačiausios yra Smells like spells. Perkant baltos linijos žvakes kartu gausite ir burtą draugei ar draugui. Feels like magic <3

Prieskoniai

Maistas visada yra puiki dovana, o dažniausiai mes pripratę gauti ir dovanoti kažką skanaus. Kalėdos ir taip tokio mini apsivalgymo metas, tad saldumynus atidėkime gimtadieniu. O mėgstantiems gaminti ar skaniai valgyti puikiai tiks (ir patiks) tradiciniai ar rytietiški prieskoniai ir jų mišiniai kasdieniams, ir egzotiškiems patiekalams. Tiks tiek jam, tiek jai ir tikrai nesuplėšys Kalėdų senelio kišenės :) 

Spalvojimo rinkiniai ar pieštukai

Atrodo, kad tik vaikai mėgsta piešti. Ne, mėgsta ir dideli vaikai tik dažnai tai patys pamiršta.  Parodyk savo draugams, kad tikrai verta prisiminti šį seną įprotį. Ramina mintis, atveria vaizduotę, sušildo ir maloniai nuteikia. Tiesiog tobula dovana ir ne tik per Kalėdas.