Registruokis į efektą
LT

3 LENGVOS PUSRYČIŲ IDĖJOS VASARAI

grįžti atgal

Tokiais vasaros rytais, kai nuo pat saulės patekėjimo lauke darosi šilta, mažiausiai norisi stovėti prie viryklės, virti košę ar kepti kiaušinienę. Kur kas labiau džiugina gaivinantis kokteilis ar pusryčiai, padaryti iš vakaro. Kartu su tinklaraščiu Baklažanas siūlome tris maistingų ir lengvų pusryčių idėjas, kurios puikiai tinka vasarai!

AVIŽOS SU GRŪDĖTA VARŠKE IR ŠILAUOGĖMIS

Kas gali būti geriau už pusryčius, pagamintus iš vakaro? Ryte nebereikia skirti laiko paruošimui, belieka tik traukti iš šaldytuvo, įsimesti stiklainiuką į rankinę arba lėtai mėgautis namie su arbata. Tokios yra ir šios avižos, kurias užpilate vakare, per naktį jos brinksta, o ryte galite mėgautis koše – pudingu. Šalia dar dedam grūdėtos varškės dėl baltymų bei šilauogių, kurių vasaros metu tiesiog apstu! 


Receptas: baklazanas.lt/2018/07/03/avizos-su-grudeta-varske-ir-silauogemis

UOGŲ KOKTEILIS DUBENĖLYJE

Kiekvienas žino, kad vaisių ir daržovių kokteiliai gali puikiai atgaivinti bet kur ir bet kada, tačiau kaip nuostabu kartais prilėtinti tempą ir kokteiliu mėgautis ne tik kažkur bėgant. Tokią žinutę neša ir „smoothie bowl“ mada. Bet kokį kokteilį galima patiekti dubenėlyje, papuošti įvairiais priedais ir skanauti pusryčiams. O kaip lengvai sukonstruoti vasarišką uogų kokteilį dubenėlyje rasite čia:

Receptas: baklazanas.lt/2018/07/03/uogu-kokteilis-dubenelyje

CHIA PUDINGAS

Paskutiniu metu chia sėklos tapo neatsiejama sveikos mitybos dalimi. Jose gausu skaidulų, omega-3 rūgščių ir antioksidantų, kurie teigiamai veikia odą, be to, šios sėklos suteikia energijos, kurios vasarą taip reikia! Todėl chia pudingas yra puikus būdas įsisavinti visas šias naudingas savybes bei pasimėgauti lengvais, maistingais ir gaiviais pusryčiais.

Receptas: baklazanas.lt/2018/07/03/chia-pudingas

Užsiregistruok į Birutės efektą, kad sulauktum daugiau receptų ir laisvalaikio idėjų tiesiai į tavo elektroninio pašto dėžutę!