Registruokis į efektą
LT

Asta Valentaitė x Birutė

Kas mėnesį Birutė siunčia grožio, sporto, sveiko maisto ir modernaus gyvenimo tendencijų pripildytus naujienlaiškius bei kviečia į įkvepiančius renginius.

Kas yra Birutės efektas?

Atrask savo Birutės efektą!

Birutės efekto veido, modelio bei stilistės Astos Valentaitės žodžiais tariant: „Reklamos dėka visuomenėje paplitusi nuomonė, kad jei, pavyzdžiui, kažkas nutinka odai, reikia iškart griebtis kremo. Norint gražių plaukų – pirkti naują šampūną. O jei stinga energijos, skauda galvą – vitaminų ir vaistų. O juk išties viskas, ypač grožis ir gera savijauta, prasideda viduje. Nuo jaunystės man buvo svarbu, kaip aš atrodysiu ne tik šią akimirką, bet po 10 ar net 15 metų. Todėl makiažas visada buvo tik trumpalaikė priemonė ar stiliaus detalė. Norėjau puoselėti savo grožį ir užkirsti kelią blogai savijautai. Daugybę ligų galime „išgydyti“ joms dar net neprasidėjus, svarbiausia gerti daug kokybiško vandens!“

Kartu kviečiame Tave prisijungti prie Birutės efekto bendruomenės. Efektas - ne nauja dieta, grožio rutina ar nauji sporto pratimai - tai pasaulėžiūra, kasdien puoselėjama sveika gyvensena ir nuolat ugdanti ir mus augti kviečianti bendruomenė. Taip, ne programa, o bendruomenė! 

Sveika gyvensena

Ar žinojai, kad visai legvai ir nesudėtingai gali imti kurti tokius sveikos gyvensenos įpročius, kurie jau šiandien Tave padarys žvalesne, suteiks gyvybingumo ir energijos? Maži kasdieniai pokyčiai nejučia prives prie milžiniškų rezultatų. Visko ko pradžia - meilė sau! Birutės efekto komanda kalbina ir Tau naujienlaiškio forma iš pirmų lūpų siunčia tarptautinių modelių, gerai žinomų stilistų, jogos mokytojų ir sertifikuotų dietologų patarimus, kaip pradėti tobulėti jau šiandien! 

Mityba

Be subalansuotos mitybos priartėti prie norimo fizinio ar dvasino efekto - neįmanoma. Maistas savijautai ir nuotaikai yra ypač svarbus. Kam praleisti valandas sporto salėje, jei pakeistus mitybą gali ne save alinti, o kartu su sportu stiprinti ir siekti maksimalių rezultatų! Mitybos specialistai, modeliai ir kitos įkvepiančios asmenybės dalinasi savo sveikos mitybos formulėmis, o Birutės efekto komanda siunčia jas Tau naujienlaiškio formatu! 

Grožis

Birutės efekto veido Astos Valentaitės žodžiais tariant: „reklamos dėka visuomenėje paplitusi nuomonė, kad jei, pavyzdžiui, kažkas nutinka odai, reikia iškart griebtis kremo. Norint gražių plaukų - pirkti naują šampūną. O jei stinga energijos, skauda galvą - vitaminų ir vaistų. O juk išties viskas, ypač grožis ir gera savijauta, prasideda viduje. Nuo jaunystės man buvo svarbu, kaip aš atrodysiu ne tik šią akimirką, bet po 10 ar net 15 metų. Todėl makiažas visada buvo tik trumpalaikė priemonė ar stiliaus detalė. Norėjau puoselėti savo grožį ir užkirsti kelią blogai savijautai. Daugybę ligų galime „išgydyti” joms dar net neprasidėjus, svarbiausia gerti daug kokybiško vandens!"

Birutės efektas padeda puoselėti natūralų grožį, bundantį iš vidaus, ir siekia įkvėpti kiekvieną nepamiršti rūpintis savimi ir savo didžiausiu turtu bei kasdieniniu palydovu – kūnu! 

Vanduo Tavo Grožiui

Kas Tavęs laukia?

Kiekvieną mėnesį Tave pasieks patarimai tarptautinių modelių, gerai žinomų stilistų, jogos mokytojų ir sertifikuotų dietologų patarimai kaip pradėti siekti savo efekto jau šiandien!
Pakvietimai į Birutės efekto renginius, vėlyvuosius pusryčius ir kitus visad stilingos bendruomenės susibūrimus.
Tik Birutės efekto bendruomenei sukurtos nuolaidos populiariosioms rožinėms gertuvėms bei "Vytautas SPA" kelialapiams.
Tai galimybė tapti bendruomenės dalimi, kuri visad motyvuos siekti savo efekto bei mylėti save! Junkis!
REGISTRUOKIS Į EFEKTĄ

Pink gang

#Birutesefektas
icon--instagram
sekite mus instagram