Registruokis į efektą
LT

„Birutė” -  aukščiausios kokybės produktas vandens kategorijoje.

Ne visi vandens produktai gali save vadinti „natūraliu mineraliniu vandeniu”. Tokiam gaminiui taikomi aukščiausi kokybės standartai ir jis privalo atitikti du pagrindinius reikalavimus:

  • buteliuose išlikti lygiai toks pat, kaip susiformavęs gamtoje. Vanduo negali būti skiedžiamas, maišomas, filtruojamas ar kaip kitaip apdirbamas. „Birutės” vanduo - nepaliestas žmogaus, nes yra išpilstomas tiesiai iš natūralaus gręžinio be jokio sąlyčio su išorės aplinka.
  • aplink „Birutės” šaltinį esančios teritorijos yra itin griežtai ir patikimai saugomos nuo bet kokios taršos. Vanduo išgaunamas valstybės saugomame 25 tūkst. hektarų ploto Nemuno kilpų regioniniame parke Birštone. Taip užtikrinama, kad jis kupinas organizmui gyvybiškai svarbių natūraliai gamtoje susiformavusių elektrolitų bei mineralų.

Jau nuo 1924 „Birštono Mineraliniai Vandenys” garsėja savo kokybe bei sveikatą gerinančiomis savybėmis. Šiandien vanduo atitinka visus aukščiausius ES reikalavimus, teritorijoje buvo atlikta begalė tyrimų, vanduo taip pat yra dažnai testuojamas norint užtikrinti aukščiausią kokybę. „Birutė” -  švelnaus skonio natūralus mineralinis vanduo sukurtas gamtos.

Eiti į parduotuvę

Birutė - nekintančios, gamtos subalansuotos sudėties natūralus mineralinis vanduo bei elektrolitų šaltinis.

Birutės vila

„Birutės vila“ - mineralinio vandens paviljonas, įsikūręs Vytauto parke, Birštone. Čia ištisus metus nemokamai galite mėgautis mineralinio vandens baseinu, atpalaiduojančiais fontanais bei vandens garinimo siena per kurią jus pasiekia gyvas, tiesiai iš žemės gelmių atkeliaujantis oras. „Birutės vilos” mikro-klimatas prisodrintas druskų bei mineralų, darančių teigiamą poveikį sveikatai, valančių žmogaus odą bei kvėpavimo takus. Čia galite atsipalaiduoti po ilgo pasivaikščiojimo ar ramiai praleisti kelias valandas po spa procedūrų.

Vytautas Mineral Spa

„Vytautas Mineral SPA“ siūlo sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui. Čia rasite aukščiausios klasės komfortą, išskirtines procedūras, gardų maistą, ramybę Nemuno vingių parko pašonėje ir neprilygstamas sveikatingumo akimirkas.

,,Vytautas mineral SPA” pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse.

Apsilankykite mūsų SPA