Registruokis į efektą
LT

Birutės Efektas

Kas mėnesį Birutė siunčia grožio, sporto, sveiko maisto ir modernaus gyvenimo tendencijų pripildytus naujienlaiškius. 
Birutės efekto komanda kalbina ir Tau naujienlaiškio forma iš pirmų lūpų siunčia tarptautinių modelių, gerai žinomų stilistų, jogos mokytojų ir sertifikuotų dietologų patarimus.

Kas yra Birutės efektas?

Koks yra Tavo efektas?

Tavo Birutės Efektas neturėtų būti nauja dieta, grožio rutina ar nauji sporto pratimai - tai kasdien ugdanti ir mus augti kviečianti bendruomenė. Taip, ne programa, o bendruomenė! 

Birutės Efekto narius vienija noras būti geriausia savęs versija bei siekti savo asmeninio efekto. Galbūt tai minčių ramybė, galbūt natūrali energija, galbūt gražus kūnas ar sveikesnė mityba... 

Sportas

„Birutės efekto” programą sukūrė Igno Bakėjaus ir Alano Dzeranovo tendemas. Ignas, pirmasis Lietuvoje sertifikuotas „Insanity“ treniruočių programos treneris bei „MyHero!“ sveikos gyvensenos judėjimo įkūrėjas. Alanas - „MyHero!“ ambasadorius, grupinių užsiėmimų instruktorius ir treneris, patarėjas sveikos gyvensenos klausimais.

Aktyvumas, gera mityba ir savęs pažinimas žmogui leidžia tapti sveiku, gyvu ir laisvu. Svarbiausia – pradėti. „Birutės efektas” specialiai tam ir sukurtas. Tai 1 mėnesio trukmės treniruočių programa, kuri padės siekti norimo rezultato. Tau net nereikės išeiti iš namų - treniruotes gali atlikti bet kur, savo laiku bei ritmu. „MyHero!“ patirtis rodo, kad 21 dienos užtenka išsiugdyti sveiką įprotį ir svarbiausia nesustoti, nes nepralaimi tas, kas nepasiduoda!

Mityba

Be subalansuotos mitybos priartėti prie norimo fizinio ar dvasino efekto - neįmanoma. Maistas savijautai ir nuotaikai yra ypač svarbus. Kam praleisti valandas sporto salėje, jei pakeistus mitybą gali ne save alinti, o kartu su sportu stiprinti ir siekti maksimalių rezultatų! Mitybos specialistė Deimantė Rapalytė dalijasi patarimais, kaip žengti pirmuosius žingsnius sveikesnės mitybos link ir kaip derinti sportą, miegą bei maistą!

Pažinimas

Tam, kad pasiektumėte geriausią efektą, turite ne tik sportuoti ar sveikai maitintis, bet ir gerai jaustis, rasti emocinį bei fizinį balansą. Svarbiausia, išmokti mylėti save. Negi nenorėtumėte tapti geriausia savo versija? Kūno psichoterapeutė Rasa Mažionienė pataria, kokie žingsniai padės išmokti mąstyti pozityviau ir lengviau, kasdien jaustis puikiai, tapti įkvėpimu kitiems bei nenustoti siekti savo tikslų.

Kompanijos video

Kas Tavęs laukia?

„Birutės Efekto“ 4 savaičių fizinio aktyvumo gidas – „MyHero!“ trenerių I. Bakėjaus ir A. Dzeranovo specialiai jums sukurta sporto pratimų programa 4 savaitėms.
Mitybos specialistės D. Rapalytės išskirtos pagrindinės subalansuotos mitybos taisyklės.
Teigiamo mąstymo bei savęs pažinimo patarimai iš kūno psichoterapeutės R. Mažionienės.
Specialūs vaizdo įrašas (iš viso net 12 vnt. 4 savaitėms!), kuriuose „MyHero!“ treneriai I. Bakėjus ir A. Dzeranovas išsamiai papasakos ir parodys, kaip atlikti sporto pratimus. Apsilankymas „MyHero!“ treniruotėje.
REGISTRUOKIS Į EFEKTĄ

Pink gang

#Birutesefektas
icon--instagram
sekite mus instagram